Ortak İzleme Komitesi Üyeleri

12.12.2016

 

Ortak İzleme Komitesi Üyeleri


 

 

Eş başkan

Denitsa Nikolova

Bulgaristan Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma ve Bayındırlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı

 

OY HAKKI OLAN ÜYELER

Bulgaristan Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma ve Bayındırlık Bakanlığı, “Bölgesel İşbirliği Yönetimi” Müdürlüğü, Programın Yönetim Makamı

Üye: Maria Duzova

Yedek: Margarita Dzhoganova

 

Ulaştırma Bakanlı

Üye: Anita Angelova

 

Bakanlar Kurulu Konseyi “Central Coordination Unit” Directorate / "Merkezi Koordinasyon Birimi" Müdürlüğü

Üye: Dobrinka Krasteva

Yedek: Apostol Milev

Yedek: Irena Nikolova

 

Çevre ve Su Bakanlığı, "AB İşleri ve Uluslararası İşbirliği Koordinasyon" Müdürlüğü

Üye: Natasha Hranova

Yedek: Kremena Gocheva

 

Burgaz İlçe Yönetimi

Üye: Valcho Cholakov

Yedek: Sevdalina Turmanova

 

Haskovo İlçe İdaresi

Üye: Stanislav Dechev

Yedek: Stefka Zdravkova

 

Yambol İlçe İdaresi

Üye: Volen Dichev

 

Bulgaristan Cumhuriyeti Ulusal Belediyeler Birliği

Üye: Ivo Dimov

Yedek: Ismail Osman

 

Bulgaristan Bölgesel Kalkınma Ajansları Birliği

Üye: Georgi Mitev

Yedek: Marijka Georgieva

 

Çevresel alanda STK'lar

Üye: Venelin Todorov / "Yeşil Burgaz" Vakfı

 

Ayrımcılığa Karşı Koruma Komisyonu/ Bulgar Nöromüsküler Hastalıklar Derneği / Ulusal Engelliler İşverenleri Birliği, Dönüşüm esaslı bir temsilci

Üye: Ana Djumalieva /Ayrımcılığa Karşı Koruma Komisyonu/

Substitute: Kremena Lazarova /Ayrımcılığa Karşı Koruma Komisyonu/

 

Üye: Violeta Antonova /Bulgar Nöromüsküler Hastalıklar Derneği/

Yedek: Elka Todorova /Ulusal Engelliler İşverenleri Birliği/

 

DANIŞMA NİTELİĞİNDEKİ ÜYELER

Içişleri Bakanlığı, "Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma" Genel Müdürlüğü

Üye: Yuliyan Grancharov

Yedek:  Radina Ivanova

 

Bölgesel Gelişme ve Bayındırlık İşleri Bakanlığı, "Gelişmekte Olan Bölgeler" Operasyonel Program Yönetim Makamı

Üye: Plamen Iliev

Yedek: Yanita Birazova

 

Ekonomi Bakanlığı, "Yenilik ve Rekabet Edebilirlik" Operasyonel Program Yönetim Makamı

Üye: Lyudmila Tozeva

Yedek: Daniela Malhasyan

 

Çevre ve Su Bakanlığı, "Çevre Politikası" Müdürlüğü

Üye: Rositsa Karamfilova

Yedek: Mariela Grigorova

 

Dışişleri Bakanlığı

Üye: Dorita Zlateva

Yedek: Martin Zahariev

 

Eğitim ve Bilim Bakanlığı

Üye: Kiril Geratliev

Yedek: Svetomira Kaloyanova

 

Turizm Bakanlığı

Üye: Milka Nanova

Yedek: Gergana Rakova

 

Çalışma ve Sosyal Politika Bakanlığı

Üye: Silvana Marincheva

Yedek: Diana Stoyanova

 

Tarım ve GıdaBakanlığı, Su Ürünleri Yetiştirme ve Yürütme Ajansı, Dönüşüm esaslı bir temsilci

Üye: Krasimira Dankova

Yedek: Ivaila Reliovska

 

Bulgaristandaki Bağımsız Sendikalar Konfederasyonu

Üye: Julia Simeonova

Yedek: Todor Kachkov

 

Bulgaristan İşveren ve Sanayici Konfederasyonu, Bulgaristan İnşaat Odası, Dönüşüm esaslı bir temsilci

Üye: Tanya Boncheva

Yedek:  Ivan Boykov

 

Maliye Bakanlığı, "Ulusal Fon" Müdürlüğü, Program Onay Makamı

Üye: Manuela Milosheva

Yedek: Vasilka Kostadinova

 

"Avrupa Birliği Fonu Denetimi" Yürütme Ajansı, Program Denetim Makamı

Üye: Lyudmila Rangelova

Yedek: Iskra Torbova-Hristova

Yedek:  Demina Bayraktarska-Hristova

 

Maliye Bakanlığı Devlet Yardımları ve Reel Sektörü

Üye: Vesela Daneva

Yedek:  Margarita Borisova

Yedek:  Ivelina Kirilova

 

Eş başkan

Beyza TURAN

Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı “Mali İşbirliği Başkanlığı” Başkanı,

 

OY HAKLARI İLE ÜYELİKLER

Avrupa Birliği Bakanlığı, National Authority / Ulusal Otorite

Üye: Semiha Öztürk

Yedek:  Kubilay Sitrava

 

Dışişleri Bakanlığı AB Katılım Süreci Genel Müdürlüğü

Üye: Ülkü Kocaefe

 

NAO Destek Departmanı, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı

Üye: Nursel H. DURUCAKOĞLU ÜNAL

Yedek: Mehmet Oymak

 

Bölgesel Kalkınma ve Yapısal Uyum Genel Müdürlüğü Kalkınma Bakanlığı, AB Ekonomik ve Sosyal Uyum Departmanı.

Üye: Abdullah BAŞAR

Yedek: Ahmet Alıcı

 

DANIŞMA KAPASİTESİ ÜYELİKLER

Edirne Valiliği

Üye: Dr. Yusuf Güler

 

Kırklareli Valiliği

Üye: Bekir Sıtkı Kocakundakçı

 

Trakya Kalkınma Ajansı

Üye: Mahmut Şahin

Yedek: Mustafa Türkarslan

 

Avrupa Komisyonu Temsilcisi

Bölgesel ve Kentsel Politika Genel Müdürlüğü

Üye: Magali Lenoel

Yedek: Gilles Kittel

 

 

Facebook icon
Twitter icon