İletişim

Yönetim Makamı

Bulgaristan Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma ve İskan Bakanlığı, Dış Sınırlar Departmanı

"Stefan Karazha" Cad. № 9, Sofia 1000

http://www.mrrb.government.bg/

 

 

 

 

Ulusal Otorite

Avrupa Birliği Bakanlığı, Mali İşbirliği Başkanlığı

Mustafa Kemal Mahallesi, 6.Cad., No: 4,

06800 Bilkent, Ankara- TÜRKİYE

Tel:  + 90 312 2181662

Fax: +90 312 218 14 89

e-posta: cbcbgtr@ab.gov.tr

http://cbc.ab.gov.tr/

Ortak Sekretarya

2 Patriarh Evtimiy Cad., 3. Kat,

Ofisler (88,89,90,91),

6300 Haskovo, Bulgaristan

Tel./Fax: +359 38 663 888

e-posta: JShaskovo@mrrb.government.bg

Ortak Sekretarya Yerel Ofis - Edirne

Sabuni Mah. Saraçlar Caddesi, Eser Yavaş İş Merkezi

Kat: 3 No:4

22100, Edirne,  Turkey

Tel/Fax: +90 284 214 9909

e-posta jtsedirne@ab.gov.tr

Ivan Delchev

Haskovo Ortak Sekretarya Başkanı

Tel./Fax: +359 38 663 888

e- posta: IDelchev@mrrb.government.bg

Arzu Çetinkaya

Yatırım Projeleri İzleme Uzmanı

Tel: +90 284 214 9909

e- posta: acetinkaya@ab.gov.tr

Darina Tosheva

Mali ve İzleme Uzmanı

Tel./Fax: +359 38 663 888

e-posta: DTosheva@mrrb.government.bg

Ceyda Peközer

Proje Yönetici Yardımcısı

Tel: +90 284 214 9909

e- posta: cpekozer@ab.gov.tr

Krasimir Stankov

Proje İzleme Uzmanı

Tel./Fax: +359 38 663 888

e- posta: KStankov@mrrb.government.bg

Funda Sevda Uyar

Mali İşler İzleme Uzmanı

Tel: +90 284 214 9909

e- posta: fuyar@ab.gov.tr

Nalyan Gyudzhen

Yatırım Projeleri İzleme Uzmanı

Tel./Fax: +359 38 663 888

e- posta: NGyudzhen@mrrb.government.bg

 

Neli Kaneva

Proje İzleme Uzmanı

Tel./Fax: +359 38 663 888

e- posta: NKaneva@mrrb.government.bg

 

Vanya Hristova

İletişim Uzmanı

Tel./Fax: +359 38 663 888

e-posta: VHristova@mrrb.government.bg